02/12 19:30

Františkánske námestie

Organizátor: Bratislavské kultúrne a informačné stredisko

Ženské hlasy: Rozhina Rajablou ♿👁️

V rámci sobotňajších vianočných koncertov venovaných ženským hlasom môžete 2. decembra počuť mladú iránsku speváčku Rozhinu Rajablou s kapelou.

Každý člen ansámblu vnáša do projektu jedinečnú esenciu: Rozhina Rajablou je v Bratislave nováčikom. Speváčka s oduševnelým hlasom zdieľa s ľuďmi svoju neutíchajúcu vášeň k jazzovej hudbe. Norbert Hašan začínal svoju púť s popovou skupinou na ZUŠ, pričom odvtedy sa jeho horizonty značne rozšírili. Veronika Lorincová (klavír) je všestranná hudobníčka, zdatná v spievaní, hre na klavír, gitaru a s hlbokým vzťahom k jazzu. Patrik Hornáček (bicie), mladý člen osadenstva, rytmický „powerhouse“ a študent konzervatória je skúseným koncertným veteránom, ktorý vkladá do hudby zoskupenia groove. Matej Buček (gitara) sa v súčasnosti venuje štúdiu muzikológie a živí ho silná vášeň pre jazz.  

„Naša spoločná cesta sa začala nečakane, keď sa Rozhina Rajabloo prihlásila cez Open Call do otvorenej výzvy BKIS. Zjednotili sme sa len 20 dní pred koncertom v Kostole Klarisky pod vedením našej mentorky Ester Wiesnerovej. So zmesou talentu, vášne a nádychu náhody sme utkali hudobnú tapisériu, ktorá je prepojením našich muzikantských i osobnostných individualít.“ 

 

Vstup voľný.

Vstupenky

Vstup voľný.